• Eryaman Tofas Spor Okulu

  Hosgeldiniz

 • Basketbol

  Basketbol

  Eryaman Tofaş Arena'da

 • Voleybol

  Voleybol

  Eryaman Tofaş Arena'da

 • Cimnastik

  Cimnastik

  Eryaman Tofaş Arena'da

Yavrularımız Cimnastik Sporuna Merhaba Diyor!

Eryaman TOFAŞ Arena Spor Tesislerinde küçük yavrularımız Cimnastikle tanışıyor! Eylül 2015 itibari ile 3-11 yaş arası kız ve erkek çocuklarımıza yönelik, her çocuğun kendi yaş grubuna uygun materyaller ile yapılacak antrenmanlarımız yıl boyunca devam edecektir.

Doğası gereği, beceri, esneklik, kuvvet ve disiplinli çalışma gerektiren Cimnastik branşı; 3 yaşından itibaren başlanabilecek ve çocuklarda yaratıcılık gelişimi, sorumluluk duygusu kazanma, iş birliği yapma ve öz güven kazanma gibi sosyal becerilerin geliştirilmesinde çocuklarımıza büyük faydalar sağlayacak bir spordur.

Cimnastik tüm sporların başlangıç noktası olarak kabul edilmektedir. Bu doğrultuda, Eryaman Tofaş Arena olarak, özellikle de takım sporcularımız için Cimnastik antrenmanlarını zorunlu tutmaktayız. Cimnastik spor okulu çalışmalarımızda da en kaliteli malzemeler eşliğinde alanında uzmanlaşmış ve pedagojik eğitim almış antrenörle çalışmaktayız. Genel olarak kız çocuklarına yönelik Artistik Cimnastik, erkek çocuklarına yönelik de temel jimnastik eğitimi verilecektir.

Spor okullarımızda gerekli gelişmeyi gösteren, fiziksel olarak uygun ve çalışma isteği üst seviyede olan çocuklarımızın ise takım gruplarımıza yönlendirilmesi antrenörlerimiz tarafından yapılacaktır. 

Cimnastik eğitimlerimiz; branşında uzmanlaşmış ve jimnastik spor dalında bir çok başarıları elde ederek Milli Takım Forması ile Ülkemizi gururla temsil etmiş antrenörler koordinatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

 

Kayıt Müracaat:

 

İdare : 0 312 279 36 37

Kulüp Başkanı: 0 506 241 88 72

Muhasebe : 0 554 496 18 07-10 

Ziyaretçiler

526287
Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu ay
Toplam
411
826
4548
15853
526287

Takım Basarıları

Ayın Oyuncusu

Atakan Boztürk

Atakan Boztürk

Ekim Ayi En İyi Oyuncusu

Eryaman Tofas Arena Ulasım

Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive