• Eryaman Tofas Spor Okulu

  Hosgeldiniz

 • Basketbol

  Basketbol

  Eryaman Tofaş Arena'da

 • Voleybol

  Voleybol

  Eryaman Tofaş Arena'da

 • Cimnastik

  Cimnastik

  Eryaman Tofaş Arena'da

Eryaman TOFAŞ Basketbol Okulları ve ESDER Ankara Yardıma İhtiyacı Olanların Yardımına Koştu!

 

      Eskişehir, Mihalıççık, Çalkaya Köyü'nde 3 Şubat 2014 günü çıkan  yangın sonucu 1 ev tamamen yanmış, 3 ev ise hafif hasarla atlatılarak yangın söndürülmüştür. Çalkaya Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği'nden (ÇAYAD) alınan yardım çağrısı ile yangında mağdur olan vatandaşımızın maddi ve manevi olarak yardıma ihtiyacı olduğu belirtilmiştir.

İhtiyaç kapsamında Eskişehir Büyükşehir ve merkez ilçe belediyeleri ile görüşme yapılarak durum anlatılmış, vatandaşımızın iskan ve diğer ihtiyaçları konusunda yardım talebinde bulunulmuştur.

 

 

FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

     ÇAYAD'ın yardım çağrısı sonucu Eryaman TOFAŞ Basketbol Okulları Başkanı Nazım TAHMAZ ve Ankara Eskişehirliler Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Yalçın KOMŞU, dernek idarecileri Zülkane SÜZER, Adem ÜNAL önderliğinde başlattığı ilk etap yardım faaliyeti sonucu sporcu velileri, Eryaman Evleri Yeni Portakal Çiçeği Sitesi C16 Blok sakinleri ve Eryaman bölgesindeki diğer yardım severlerin katkıları ile gıda, giyim, ev eşyası ve bir miktar para yardımı toplanmıştır.  

     Kısa zamanda sporcu velilerimiz ve Eryaman mahalle sakinlerinin gösterdiği yoğun ilgi sonucu toplanan yardım malzemeleri Kulüp Bakanı Nazım TAHMAZ, ESDER yönetecileri Zulkane SÜZER ve Adem ÜNAL nezaretinde Kulübe ait servis aracı ile Çalkaya Köyüne götürülmüştür. ESDER Başkanı Yalçın KOMŞU Programının yoğunluğu nedeniyle yardım dağıtımına katılamamıştır.

    Mağdur durumdaki vatandaşımıza toplanan yardım malzemeleri ve nakdi yardım teslim edilmiş, fazla kalan malzemeler ise diğer ihtiyaç sahiplerine ve Osman Ortak Kültür evine teslim edilmiştir. Heyet olarak köyde yapılan incelemeler sonucunda ihtiyacı olan vatandaşlara benzer yardımların sürdürülmesine karar verilmiştir. Yardım sırasında Eskieşhir Tepebaşı Belediye Başkanı Sayın Ahmet ATAÇ'ın talimatıyla iki görevlinin yangın yerini incelediği ve ihtiyaçların tespit çalışmalarının yapıldığı gözlenmiştir. 

Ziyaretçiler

526259
Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu ay
Toplam
383
826
4520
15825
526259

Takım Basarıları

Ayın Oyuncusu

Atakan Boztürk

Atakan Boztürk

Ekim Ayi En İyi Oyuncusu

Eryaman Tofas Arena Ulasım

Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive